Popüler Yeniler

SONDAKİKA! AMERİKA'NIN ŞOK PLANINI CANLI YAYINDA BÖYLE DEŞİFRE ETTİ! HERKES DİKKATLİ OLSUN! PAYLAŞ

12 Mayıs 2017 13645 izlenme
Reklamlar
Amerika'nın yeni şok planı canlı yayında deşifre oldu! Herkes bu hain planı görsün paylaşmayan kalmasın! Oyuna gelmeyelim...

Canlı yayında Amerika Birleşik Devletleri'nin Pyd/Ypg'yi koruma amacıyla Türk Ordusuna gözdağı vermek adına yanlışlıkla oldu diyerek bir askeri birliğimizi vurma ihtimali olduğunu aldığı istihbarat bilgileriyle canlı yayında itiraf etti.

Bilindiği üzere 1992 yılında ABD, Muavenet muhribi adlı gemimizi vurmuş ve bu olay gündemde uzun süre yer tutmasının ardından Amerikan Ordusu yanlışlıkla oldu demişti.

Sonra Nelermi Oldu? Sehit yakinlarina Amerikan Deniz Kuvvetleri’nden bir form gonderildi. Formda, “Kac dolar istedikleri” sorusu vardi! Saratoga’nin komutani Albay James M. Drager ile saldiridan sorumlu 7 Amerikali subay sadece “disiplin cezasi” aldilar. Turk Hukumeti’nin degerlendirmesine gore, “Muavenet, milliyeti bilinmeden hedef olarak secilmisti.” Saratoga ucak gemisindeki personelin egitimsizligi ve disiplinsizligi nedeniyle olayin meydana geldigi iddia edildi. Iddia, kimseyi ikna etmedi. Cunku daha bir yil once, Saratoga’nin operasyon bolumu, Amerikan donanmasinin en iyi yedi gemisi arasinda yer almis ve bu yuzden odullendirilmisti! Boylece saldirinin uzeri ortuldu.
Reklamlar
Reklamlar