Hakan Fidan'ın olduğu söylenen o ses kaydı Hızla yayılıyor BAKIN O SES KİMİN ÇIKTI! PAYLAŞ!!

5707 izlenme 21 Aralık 2016
Reklamlar
Rusya'nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov'a yönelik suikastın ardından WhatsApp üzerinden bir ses kaydı paylaşıldı ve kısa bir süre içinde elden ele yayıldı. MİT Müsteşarı Hakan Fidan'a ait olduğu iddia edilen ses kaydında 'ABD'nin Türkiye'de bir iç savaş çıkartmayı planladığı' iddia ediliyordu.

KONUYLA İLGİLİ AÇIKLAMA

Ses kaydına ilişkin Diriliş Başkanları Derneği Genel Başkanı Hasan Türksel'den açıklama geldi. O kaydın, teşkilata yönelik bir çağrının ses kaydı olduğu belirtilen açıklamada, "Kamuoyunda dolaşan ses kaydı Diriliş Başkanları Genel Başkanı olarak tarafıma aittir. Teşkilat ve üyelerimize bir uyarıdır. Duyarlı ve tüm vatan sevdalı vatandaşlarımıza teşekkür ederiz" ifadelerine yer verildi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şarkı Söyleyip Halay Çeken YPG/PYD'lileri Türk Jetleri Böyle Vurdu! PAYLAŞ!! 7 HAZİRAN'DA DEVLET YIKILIYORMUŞ!! ŞOK OLACAKSINIZ!! EVET PAYLAŞMAYAN KALMASIN!! SONDAKİKA! İNCİRLİK ÜSSÜ KAPATILABİLİR! İŞTE O ÇOK KRİTİK AÇIKLAMA... İSLAM DÜŞMANI TÜRK DÜŞMANI VEKİLİ CANLI YAYINDA BÖYLE REZİL ETTİLER! HELAL OLSUN! PAYLAŞ

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İZMİR'DE KAHRAMAN POLİSİMİZ TEK BAŞINA HAİNLERİ BÖYLE GEBERTTİ! HELAL OLSUN!!